«

»

Чер 15

Шановні колеги!

Вітаю Вас із закінченням начального року! Бажаю відпочити, набратися здоров’я та наснаги да подальшої роботи.
Ті з вас, хто брав участь у роботі  80% семінарів (протягом двох навчальних років) отримують сертифікат (відповідний список див.далі). Сертифікати вже готові й чекають на вас у КОІПОПК. Їх можна отримати або в к.№203, або в к.№202 (якщо у к.№203 всі у відпустках). Такий ламінований папірець коштує 25 грн. За тих трьох, хто  не був на останьому занятті  я вклала свої гроші – прохання повернути борг.
Ваша Галина Апостолова.

Скачать (DOCX, 19KB)

Про автора

Галина Апостолова

Народилася 15 березня 1949р. У 1965 р. закінчила спеціалізовану школу №145 (із срібною медаллю), а у 1971 р. КДУ ім. Шевченка (з червоним дипломом).
Після народження доньки Ганни (1971р.) у 1974р. вступила до аспірантури Інституту напівпровідників АН УРСР де (після захисту кандидатської дисертації й народження другої доньки Марії) працювала на посаді наукового співробітника до 1989 р.
Далі хобі спілкування з дітьми (гуртки, походи, КВК, постановка лялькових спектаклів) перетворила у основну роботу – викладання математики у СШ №182.
Паралельно до того: у 1993р. закінчила вечірнє відділення факультету психології ін-ту ім.. Грінченка.
Спираючись на успіхи учнів (досягнення на олімпіадах з математики та 100%-ий вступ до ВТНЗ) разом із директором СШ№182 Соколовим Юрієм Георгієвичем за підтримки зав. РОНО Горюнової Віри Зінов’євни спочатку у школі оформлюється природничий профіль, який пізніше виділяється у «Русанівський ліцей».
З 1994 р. викладала психологію і методику математики вчителям у ін-ті ім.. Грінченка. Цю роботу суміщала із викладанням математики у Русанівському та Кловському ліцеях.
З 1999р. по 2004р. працювала на посаді доцента Науково-медичного центру середньої освіти України. В 2005р. перейшла на посаду професора Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів.

1 comment

  1. Наталія

    Галина Вадимівна зі святом Вчителя вас! Успіхів та натхнення в праці, міцного здоров’я й взагалі всього найкращого.
    Дякую вам за прекрасні курси, але сертифікат досі не можемо забрати.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *